AutoriMesazh
Milotiii
Vizitor

Balotelli forcon kreun për Interin Empty
MesazhTitulli: Balotelli forcon kreun për Interin   Balotelli forcon kreun për Interin Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 3:16 pm

Kampioni i Serie A ka shënuar fitore me rezultat 2-1 në ndeshjen e radhës në Serie A në udhëtim tek Bologna, duke forcuan kreun e tabelës.Pas një pjese të parë pa gola, nerazurët kaluan në epërsi me golin e mesfushorit argjentinas Esteban Cambiaso (minuta e 57-të), por vendasit barazuan me anë të Miguel Angel Britos (79’).Nuk zgjati FC Barcelona Online Football Manager Login
Login:

Password:

Sign up | Lost Password?
Internazionale FC Real Madrid CF Manchester United FC Arsenal FC Foto e Ditës shumë dhe sulmuesi i ri i Interit, Mario Balotelli, solli tri pikë për ekipin e Jose Mourinhos, duke shënuar nëntë minuta para fundit të kohës së rregullt.Me tri pikët e reja Interi krijon 12 pikë epërsi në krye të tabelës ndaj të dytit të renditur, Juventusit, që sot në mbrëmje udhëton tek Palermo