...:::[AHG-CREW]::::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::[AHG-CREW]::::....

Welcome To AHG-CREW
 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Your Uninstaller! PRO 2008 6.2.1267

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Qetesi

Qetesi


Numri i postimeve : 30
Join date : 19/02/2009

Your Uninstaller! PRO 2008 6.2.1267 Empty
MesazhTitulli: Your Uninstaller! PRO 2008 6.2.1267   Your Uninstaller! PRO 2008 6.2.1267 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 12:39 am

Fshirës juaj! Fshirës software është industria kryesore Fshirës software. Është e botës 1. Smart Drag & Ç'instalo ™️ Fshirës software nën Windows platformë, punon në të gjitha versionet e Windows-it duke përfshirë Vista/XP/2000/ME/98/95/2003 Windows. Është e lehtë si duke përdorur si ricikloj bin. Imagjinoni! Just a drag-drop dhe programi ju nuk duan do të zhduket nga kompjuteri juaj - si dhe çdo gjë e padëshiruar program sjell! Fshirës juaj! është në përdorim një mënyrë për të hequr unneeded aplikimet në kompjuterin tuaj. Ajo mund të heqë disa edhe i bezdisshëm spywares!

Fshirës juaj! software posaçërisht është një program i projektuar për të dy Fshirës fillim dhe të avancuara përdoruesit. Fshirës juaj! 2006 është jashtëzakonisht shumë e shpejtë dhe e lehtë për t'u përdorur. Ai ka një aftësi unike për të çinstaloni sende nga thjesht zvarritje programeve 'icons në Fshirës juaj! icon. Ju gjithashtu mund të gjeni të aplikimit të doni të çinstaloni nëpërmjet një kërko funksion unik.

Fshirës juaj! krejtësisht largon aq shpejt aplikimet. Fshirës juaj! fillon deri 500%% -1000 herë më shpejt se sa të tjera Add / Remove programs. Siç e dini, ka shumë installers në botë, të tilla si InstallShield, është i urtë Installer, Microsoft Installer dhe shumë të tjerë. Shumica e aplikacioneve janë ndërtuar duke përdorur këto installers. Installer Secili ka të instalojë një bazë të dhënash unike, e cila e bën të vështirë për të gjetur të gjitha ndryshimet e programeve 'të bëjë kompjuteri juaj. Kjo është arsyeja pse uninstallers tjera mund vetëm çinstaloni pjesë e një aplikim-disa fotografi dhe duke lënë çelësat regjistrit.

Për të zgjidhur këtë problem, Fshirës juaj! përdor është teknikë unike: SmartUninstall ™️. ™️ SmartUninstall ka një bazë të dhënash përmban informacion në lidhje me të gjitha installers në treg, pra kur ajo uninstalls një program, automatikisht detects installer aplikimin e cila përdoret, atëherë ajo uninstalls thjesht me zbatimin e duhur. Kjo është arsyeja juaj Fshirës! mund të zbuluar dhe krejtësisht të hequr të gjitha programet dhe ikonat në kompjuterin tuaj.

Key features:
* Plotėsisht largojë ndonjë aplikim i instaluar.
* Thellë scan dhe regjistrit të gjithë diskun e regjistrit të papërdorur për të hyra dhe fotografi.
* Hiq programet që nuk mund të hiqen nga Add / Remove Program.
* Ç'instalo screen savers. [PRO]
* Remove sërf gjurmët e internetit.
* Backup dhe rivendosjen e regjistrit.
* Regjistrimi kyç të menaxhimit.
* Built-in Disk Cleaner ju ndihmon të gjeni dhe të heqin panevojshme fotografi në diskun tuaj të ruani dhe hapësirë bëjnë kompjuter më të shpejtë! [PRO]
* Built-in IE Context Menu Cleaner, e pastron context menu e Internet Explorer. [PRO]
* Built-in për fillimin Manager, marrin kontrollin e plotë e dritareve startups. [PRO]
* Fix pavlefshme dhe të fillojnë të desktop shortcuts menu shortcuts.
* Merrni applications detaje info edhe në qoftë se fshehin në vetvete directory thellë, veçanërisht e dobishme për të gjetur jashtë "spiun" aplikimet. [PRO]
* Backup / rivendosur instaluar aplikime-informacion.
* Ç'instalo me BEQAR drag-drop! Just drop një dosje për Fshirës juaj! ikonën në desktop për të parë se çfarë ndodh! [PRO]
* Lista e instaluar aplikime me përshtatshme icons (njëjtë si ju shihni në Start Menu), ju mund të gjejnë lehtësisht të aplikimit të doni të çinstaloni.
* Fuqishëm kërko funksion ju lejon shpejt gjeni programin jeni gati për të çinstaloni.
* Automatik zbulimin e pavlefshme instalimet dhe heqjen e tyre me një klik.
* Forca çinstaloni lidhur me heqjen e të hyra në regjistër (kujdes për të përdorur!). [PRO]
* Ndriçimit në fillimin e shpejtuar, 5-10 herë më shpejt se Add / Remove Program i Windows XP!
* Lista e programeve të Eksport fotografi apo printer.
* Më shumë ...

Fshirës juaj! 2008 është një completly ri mëparshëm lirim nga versioni me redesigned skanimit dhe përpunimi metodë.
Ja një listë të shkurtër tipare të reja:
1. Teknologjia e re Ç'instalo, fshin program tërësisht sistemi i gjerë.
2. New Internet Eraser gjurmėt, qartë të gjitha your surfing gjurmėt, sërf anonim!
3. Qendra e re e shpëtimit, për të rivendosur PC tuaj ndonjë datë, as edhe një pikë të përcaktuar.
4. Windows Vista optimizuar për Microsoft e re e sistemit.
5. Përmirësimi i avancuar Ç'instalo më shumë probleme për të rregulluar.
6. Përmirësimi i avancuar për të dy UninstallWizard përdoruesit dhe përdoruesit e përbashkët.
7. I përmirësuar për fillimin Manager, të gjeni më shumë programe të fshehura.
8. Permiresuar Disk Cleaner, një klik të pastër. Planifikohet të pastër.
9. Improved user experience.
10. Përmirësimi i shpejtësisë loading.
11. Unicode mbështetje për të gjitha modulet.
12. Multiple gjuhën mbështetje. Now supports 12 gjuhë.
13. Cache mbështetje për qasje të shpejtë për të gjitha programet.
14. E di më shumë për çdo program të instaluar në kompjuterin tuaj.
15. Përmirësimi i sistemit të thellë scan pas uninstallation për të gjetur të fshehura regjistrit entries.
16. Load padokumentuara për fillimin e programeve në fillimin Manager, është e lehtë të gjeni disa spywares.
17. Permiresuar Disk Cleaner ofron më shumë opcione dhe më të shpejtë shpejtësia.
18. Drag & Ç'instalo përmirësuar.
19. Më shumë opsione të avancuara për shtoi përdoruesit.
20. Other shumë ndryshime dhe përmirësime të vogla.

Download

http://uploading.com/files/JTOZYL33/Your.Uninstaller.PRO.2008.v6.2.1267.Chri...zip.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Your Uninstaller! PRO 2008 6.2.1267
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Google Earth Pro-Gold Edition 2008(16-07-2008)
» Perfect Uninstaller.5.7
» WEB Page Maker 2008
» Panda Antivirus 2008
» instinct 2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::[AHG-CREW]::::.... :: Hacking Program's-
Kërce tek: