...:::[AHG-CREW]::::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::[AHG-CREW]::::....

Welcome To AHG-CREW
 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 ministri ne plazh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H4CK3R IMPORT4L=)
Admin
H4CK3R IMPORT4L=)


Numri i postimeve : 164
Join date : 12/12/2008

ministri ne plazh Empty
MesazhTitulli: ministri ne plazh   ministri ne plazh Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 3:40 am

ministri ne plazh Minist10

Është fotografuar disa javë më parë në plazhin e Himarës teksa bisedonte dhe pinte kafe me disa miq. Edhe ministri i Drejtësisë, Enkeled Alibeaj nuk mund t’i rezistonte tundimit për të shuar vapën. Ai ka lënë zyrat me ajër të kondicionuar, kostumet dhe kollarët, makinën luksoze dhe ka veshur panatallonat e shkurtra për të shijuar gjithçka të mirë që të ofron plazhi i bukur i Himarës.

Pasi ka pirë diçka në një nga baret e qendrës së Himarës me gazetarin Alfons Zeneli, ka lëvizur në qendër të Himarës duke u takuar me miq dhe të njohur të tjerë, të cilët kishin ardhur për të kaluar pushimet në Himarë. Thuhet se ministri Alibeaj ka lëvizuar në gjithë bregdetin e Jugut gjatë pushimeve të muajit gusht me familjarë dhe miq.

Alibeaj u emërua ministër i Drejtësisë disa muaj më parë, duke u bërë kështu një emër tjetër në moshë të re, vetëm 34 vjeç, në kabinetitn e kryeministrit Berisha. Më përpara Enkeled Alibeaj ishte pjesë e stafit të kabinetit të kryeministrit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://hacking-importal.albanianforum.net
 
ministri ne plazh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::[AHG-CREW]::::.... :: V.I.P-
Kërce tek: